ПРИРОДНИЧО-НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ №145
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Stargazer, Mar4ElO  
гарні слова,можливо істини
NemanickaДата: П'ятниця, 09.11.2007, 20:59 | Повідомлення # 41
Крутий ліцеїст
Ім'я: Льоша (11-A)
Група: Ліцеїсти
Повідомлень: 162
Репутація: 10
Статус: Офлайн
Ну, Бог - він все розуміє, я гадаю... Тому те шо ти будеш порушувати - нічого страшного, головне щоб ти розумів, що те, що ти порушуєш - це погано.

Купка слів звісно уявлення про шлях не дасть, але дуже допоможе. Так, треба все усвідомлювати самому... Але не все методом проб і помилок, деякі помилки зробили інші, і тобі лишається просто їх не повторюватию.

А деякі речі ми просто не помічаєм, от в цій темі я на одну з них і звернув увагу: "Добро всегда побеждает зло.....Кто победит - тот добро........"
Автор слів - Мія.


Опа, опа, зелёная ограда
Завтра в школу мне идти...
Нахер оно надо?!
 
Di_EzДата: П'ятниця, 09.11.2007, 21:05 | Повідомлення # 42
Майор
Ім'я: Олександр (10-Г)
Група: Модератори
Повідомлень: 84
Репутація: 6
Статус: Офлайн
ну... Nemanicka, що до Бога я думаю у нас у всіх дуже різні ідеї про його реальність сутність і можливості... Особливо у мене

Надежда-глупое чувство©Макс Фрай
Тысячами незримых нитей обвивает тебя закон.Разрубишь одну-преступник,десять-смертник,все-БОГ.
Ты,сотворивший пасквиль сей,Отбрось сомненья и тревоги,Наполни свой бокал и пей,Тот яд,что дали тебе Боги.
 
NemanickaДата: П'ятниця, 09.11.2007, 21:09 | Повідомлення # 43
Крутий ліцеїст
Ім'я: Льоша (11-A)
Група: Ліцеїсти
Повідомлень: 162
Репутація: 10
Статус: Офлайн
Я звертався до Старгейзера

Опа, опа, зелёная ограда
Завтра в школу мне идти...
Нахер оно надо?!
 
Di_EzДата: П'ятниця, 09.11.2007, 21:14 | Повідомлення # 44
Майор
Ім'я: Олександр (10-Г)
Група: Модератори
Повідомлень: 84
Репутація: 6
Статус: Офлайн
я зрозумів, я маю на увазі у загальному

Надежда-глупое чувство©Макс Фрай
Тысячами незримых нитей обвивает тебя закон.Разрубишь одну-преступник,десять-смертник,все-БОГ.
Ты,сотворивший пасквиль сей,Отбрось сомненья и тревоги,Наполни свой бокал и пей,Тот яд,что дали тебе Боги.
 
NemanickaДата: П'ятниця, 09.11.2007, 21:15 | Повідомлення # 45
Крутий ліцеїст
Ім'я: Льоша (11-A)
Група: Ліцеїсти
Повідомлень: 162
Репутація: 10
Статус: Офлайн
та я не сперичаюсь

Опа, опа, зелёная ограда
Завтра в школу мне идти...
Нахер оно надо?!
 
StargazerДата: Субота, 10.11.2007, 23:01 | Повідомлення # 46
Дух неадекватності
Ім'я: Влас Соколов (11-В)
Група: Модератори
Повідомлень: 276
Репутація: 13
Статус: Офлайн
Quote (Nemanicka)
Ну, Бог - він все розуміє, я гадаю... Тому те шо ти будеш порушувати - нічого страшного, головне щоб ти розумів, що те, що ти порушуєш - це погано.

Тоді якщо я не сприймаю концепцію Бога вцілому, але й не сперечаюсь з нею? І житиму за власними заповідями, які нікому, крім мене, не відомі? Мені це теж з рук зійде?
Quote (Nemanicka)
деякі помилки зробили інші, і тобі лишається просто їх не повторюватию.

Не знаю як інші, але я майже нездатний вчитися на чужих помилках... Вчитися на чужих помилках - це те ж саме, що й читати короткі речення про зміст життя, я про це вже писав. Так як життя в кожного різне, різні й помилки...
 
NemanickaДата: Субота, 10.11.2007, 23:45 | Повідомлення # 47
Крутий ліцеїст
Ім'я: Льоша (11-A)
Група: Ліцеїсти
Повідомлень: 162
Репутація: 10
Статус: Офлайн
Те, що ти не вмієш вчитися на чужих помилках - це погано, бо в житті знадобиться. Мені вже помагало. І це цілком твоя проблема.

Quote
Тоді якщо я не сприймаю концепцію Бога вцілому, але й не сперечаюсь з нею? І житиму за власними заповідями, які нікому, крім мене, не відомі? Мені це теж з рук зійде?

Не зовсім. Твої власні заповіді мають не суперечити заповідям Бога. А так... Що значить "Зійде з рук"? Якщо ти нічого поганого не робив, то і "сходити з рук" нічому...


Опа, опа, зелёная ограда
Завтра в школу мне идти...
Нахер оно надо?!
 
StargazerДата: Неділя, 11.11.2007, 22:11 | Повідомлення # 48
Дух неадекватності
Ім'я: Влас Соколов (11-В)
Група: Модератори
Повідомлень: 276
Репутація: 13
Статус: Офлайн
Quote (Nemanicka)
Те, що ти не вмієш вчитися на чужих помилках - це погано, бо в житті знадобиться. Мені вже помагало. І це цілком твоя проблема.

Що не кажи, а це проблема більшости людей, мене зокрема... Мої поздоровлення, якщо ти вмієш вчитись на чужих!
Quote (Nemanicka)
Не зовсім. Твої власні заповіді мають не суперечити заповідям Бога. А так... Що значить "Зійде з рук"? Якщо ти нічого поганого не робив, то і "сходити з рук" нічому...

Так в тому справа, що заповіді мають встановлювати людині певні рамки! В християнські рамки я ну ніяк не влізаю, відповідно заповіді порушуватиму... Ти заявив, що якщо я буду усвідомлювати свою помилку, то мені це всеодно проститься, але помилка завжди оцінюється по різному! Людина може вкрасти гроші на ліки для старої матері, наприклад. Як це влазить в біблійні закони? "Не вкради!" - там написано, але я до тієї людини ставитимусь з симпатією, бо це вищий рівень відданості. Таких прикладів, сам розумієш, може бути безліч...
 
NemanickaДата: Понеділок, 12.11.2007, 15:56 | Повідомлення # 49
Крутий ліцеїст
Ім'я: Льоша (11-A)
Група: Ліцеїсти
Повідомлень: 162
Репутація: 10
Статус: Офлайн
Quote
Так в тому справа, що заповіді мають встановлювати людині певні рамки! В християнські рамки я ну ніяк не влізаю, відповідно заповіді порушуватиму... Ти заявив, що якщо я буду усвідомлювати свою помилку, то мені це всеодно проститься, але помилка завжди оцінюється по різному! Людина може вкрасти гроші на ліки для старої матері, наприклад. Як це влазить в біблійні закони? "Не вкради!" - там написано, але я до тієї людини ставитимусь з симпатією, бо це вищий рівень відданості. Таких прикладів, сам розумієш, може бути безліч...

Стань реалістом. Гроші на ліки для хворої матері заробляються....

Якщо ти житимеш правильно ("правильно" - кожен встановлює собі сам, і якщо досягає чогось у житті, то це і справді правильно, я думаю це ясно),
то, я думаю, проблем з грошима не матимеш.


Опа, опа, зелёная ограда
Завтра в школу мне идти...
Нахер оно надо?!
 
StargazerДата: Понеділок, 12.11.2007, 16:27 | Повідомлення # 50
Дух неадекватності
Ім'я: Влас Соколов (11-В)
Група: Модератори
Повідомлень: 276
Репутація: 13
Статус: Офлайн
Quote (Nemanicka)
Стань реалістом. Гроші на ліки для хворої матері заробляються....

В даній ситуації ВЕЛИКІ гроші чесним шляхом не заробиш... Не придирайся до прикладу, сам знаєш, що бувають ситуації без очевидного виходу, можу придумати інший.
Не в тому справа, я кажу, що якщо всі будуть жити "правильно", згідно зі своїми законами, то звідси не вийде нічого путнього. Хтось скаже, що злочин це не злочин, і на цьому ідея такого суспільства завалиться... Мені здається, що якщо ці "правила" будуть вироблятися методом, як я писав, спроб та помилок, то це буде пристосуванням до життя, до суспільства, а "правила" будуть заміною кодексам, а не пртестом проти них. І якщо я ніде не проґавив слова чи щось таке, то звідси виходить, що якщо всі люди будуть вчитися на своїх помилках, то ніякі закони та заповіді їм не потрібні :)
 
NemanickaДата: Понеділок, 12.11.2007, 18:08 | Повідомлення # 51
Крутий ліцеїст
Ім'я: Льоша (11-A)
Група: Ліцеїсти
Повідомлень: 162
Репутація: 10
Статус: Офлайн
Quote
Не в тому справа, я кажу, що якщо всі будуть жити "правильно", згідно зі своїми законами, то звідси не вийде нічого путнього. Хтось скаже, що злочин це не злочин, і на цьому ідея такого суспільства завалиться... Мені здається, що якщо ці "правила" будуть вироблятися методом, як я писав, спроб та помилок, то це буде пристосуванням до життя, до суспільства, а "правила" будуть заміною кодексам, а не пртестом проти них. І якщо я ніде не проґавив слова чи щось таке, то звідси виходить, що якщо всі люди будуть вчитися на своїх помилках, то ніякі закони та заповіді їм не потрібні

Розумієш, люди розумні, свідомі, вони, встановлюючи "правильний" спосіб життя, спираються на досвід минулих поколінь, приймають до уваги все що можна, в тому числі і Біблію. Тому серед цих людей ніколи не буде "Хтось скаже, що злочин це не злочин", бо всі вони спираються на одні моральні норми. А для не дуже розумних людей, рекомендується слідувати заповідям Біблії... На жаль, СРСР проводив політику атеїзму, і тому при народженні людям не вбивалися в голову десять заповідей, а потім йшло так: якщо людина виростає інтелігентом, то вона приймає віру(чи віру не приймає, але позитивно до неї ставиться), або, якщо людина виростає "трудягою", то вона вважає, що розумна, і починає творити всяку х*уйню...

Quote
В даній ситуації ВЕЛИКІ гроші чесним шляхом не заробиш... Не придирайся до прикладу, сам знаєш, що бувають ситуації без очевидного виходу, можу придумати інший.

Ну, будь добрий, придумай інший. Я не вірю у те, що Бог може тебе поставити у таке становище, якщо ти жив правильно.
Завжди шукай у чому ти винний. Бо легко звинуватити когось, чи сказати "Ой, от мені не повезло".


Опа, опа, зелёная ограда
Завтра в школу мне идти...
Нахер оно надо?!
 
StargazerДата: Вівторок, 13.11.2007, 18:55 | Повідомлення # 52
Дух неадекватності
Ім'я: Влас Соколов (11-В)
Група: Модератори
Повідомлень: 276
Репутація: 13
Статус: Офлайн
Quote (Nemanicka)
Розумієш, люди розумні, свідомі, вони, встановлюючи "правильний" спосіб життя, спираються на досвід минулих поколінь, приймають до уваги все що можна, в тому числі і Біблію. Тому серед цих людей ніколи не буде "Хтось скаже, що злочин це не злочин", бо всі вони спираються на одні моральні норми.

Ну дик... Достоєвського читав? Раскольніков дурний чи несвідомий? Він спирається на ті ж самі моральні норми, що й суспільство? Ні!
Але поміть, що в кінці, усвідомивши свою провину, він стає на шлях релігії - це те, про що я казав - спроби й помилки привели його до істини!
Quote (Nemanicka)
А для не дуже розумних людей, рекомендується слідувати заповідям Біблії...

Ну знаєш... Я не вірю в те, що існує таке поняття, як вроджені розумові здібності. Люди, яких ти назвав "не дуже розумними" - такі люди просто шукають своє місце у житті, вони розробляють свою філософію життя. Знайшовши те, що шукали, вони, за твоєю термінологією, стануть "дуже розумними". Уяви собі, що Біблія - це мати, що не дозволяє своєму чаду торкнутись вогнища - чадо буде вважати, що вогонь - це щось тепле й солодке. Краще дати можливість чаду обпіктись(всеодно ж це колись станеться! хто з нас не обпікався?), щоб дати йому хооча б початкове уявлення про світ. Я просто хочу сказати, що Біблія обмежує людину, зрізає крила, які тільки починають розгортатися. Не обов'язково мається на увазі Біблія, це може бути Кримінальний кодекс України чи ще щось подібне)
Quote (Nemanicka)
якщо людина виростає інтелігентом, то вона приймає віру(чи віру не приймає, але позитивно до неї ставиться)

Можливо я не належу до інтелігенції(зараз, доречі, такої верстви населення вже не існує, кожна людина читала Толстого і Лєрмонтова), але я досі нехрещений, і, як бачиш, до релігії ставлюся неоднозначно...
Quote (Nemanicka)
Ну, будь добрий, придумай інший. Я не вірю у те, що Бог може тебе поставити у таке становище, якщо ти жив правильно.
Завжди шукай у чому ти винний. Бо легко звинуватити когось, чи сказати "Ой, от мені не повезло".

Я не вірю в Бога. Тому я допускаю, що будь-яка людина може опинитися на місці мого злодія. Якщо йти за твоїми словами, то ти на кожен мій приклад скажеш "Ні-ні-ні, це надто жорстоко, Бог такого не допустить!".
 
NemanickaДата: Вівторок, 13.11.2007, 19:26 | Повідомлення # 53
Крутий ліцеїст
Ім'я: Льоша (11-A)
Група: Ліцеїсти
Повідомлень: 162
Репутація: 10
Статус: Офлайн
Quote
Ну дик... Достоєвського читав? Раскольніков дурний чи несвідомий? Він спирається на ті ж самі моральні норми, що й суспільство? Ні!
Але поміть, що в кінці, усвідомивши свою провину, він стає на шлях релігії - це те, про що я казав - спроби й помилки привели його до істини!

Якби він спочатку думав, а потім робив, то бабулька ще жила б.

Quote
Ну знаєш... Я не вірю в те, що існує таке поняття, як вроджені розумові здібності. Люди, яких ти назвав "не дуже розумними" - такі люди просто шукають своє місце у житті, вони розробляють свою філософію життя. Знайшовши те, що шукали, вони, за твоєю термінологією, стануть "дуже розумними". Уяви собі, що Біблія - це мати, що не дозволяє своєму чаду торкнутись вогнища - чадо буде вважати, що вогонь - це щось тепле й солодке. Краще дати можливість чаду обпіктись(всеодно ж це колись станеться! хто з нас не обпікався?), щоб дати йому хооча б початкове уявлення про світ. Я просто хочу сказати, що Біблія обмежує людину, зрізає крила, які тільки починають розгортатися. Не обов'язково мається на увазі Біблія, це може бути Кримінальний кодекс України чи ще щось подібне)

Знаєш різницю між людиною мудрою та розумною? Розумна - це та, яка попаде в якусь скрутну ситуацію, і викрутиться з неї.
А мудра людина в такі ситуації не попадає. Якщо їй хтось сказав не совати пальці в розетку, то вона і не стане переконуватись, чому цього не варто робити. А про матір і чадо - це теж саме, що про Єву з Адамом і заборонене яблуко.
Вогонь може бути надто гарячим, і залишиться мати без чада...

Quote
Я не вірю в Бога. Тому я допускаю, що будь-яка людина може опинитися на місці мого злодія. Якщо йти за твоїми словами, то ти на кожен мій приклад скажеш "Ні-ні-ні, це надто жорстоко, Бог такого не допустить!".

Ну тут не будем сперичатись. Це питання віри. Я тобі раджу просто поспостерігати за світом. Реально, завжди виходить так, як я кажу.
Хоча, знов-таки, це питання віри.
Х


Опа, опа, зелёная ограда
Завтра в школу мне идти...
Нахер оно надо?!
 
StargazerДата: Вівторок, 13.11.2007, 22:47 | Повідомлення # 54
Дух неадекватності
Ім'я: Влас Соколов (11-В)
Група: Модератори
Повідомлень: 276
Репутація: 13
Статус: Офлайн
Люди не народжуються мудрими і розумними, зрозумій!
Quote (Nemanicka)
Реально, завжди виходить так, як я кажу.

Щодо божественної підтасовки життєвих ситуацій, то я хотів би вірити, що це так ;)
Але я реаліст :D
 
NemanickaДата: Вівторок, 13.11.2007, 23:09 | Повідомлення # 55
Крутий ліцеїст
Ім'я: Льоша (11-A)
Група: Ліцеїсти
Повідомлень: 162
Репутація: 10
Статус: Офлайн
Quote
Але я реаліст

Я - реаліст. Я багато спостерігав, спостерігаю і досі, і бачу, що нічого не буває просто так, ніщо не береться з нізвідки,
і все не може одразу зникнути. Як закон збереження енергії, але ширше. Хотів би вірити - вір. І для тебе буде те, у що ти віриш.
Ефект плацеби... Але іноді, якщо віра дуже сильна, то цей ефект може і на інших діяти...

Quote
Люди не народжуються мудрими і розумними, зрозумій!

Пробач, я щось не зрозумів, до чого це.


Опа, опа, зелёная ограда
Завтра в школу мне идти...
Нахер оно надо?!
 
strangerДата: Четвер, 15.11.2007, 22:40 | Повідомлення # 56
Майор
Ім'я: Я (11)
Група: Ліцеїсти
Повідомлень: 299
Репутація: 12
Статус: Офлайн
ууу развели тут разговоры я и не думала что такой приметивный стишок вызовет столько эмоций

Счастье - это не владеть тем, что ты хочешь,
а хотеть то, чем ты владеешь.
 
NemanickaДата: П'ятниця, 16.11.2007, 21:33 | Повідомлення # 57
Крутий ліцеїст
Ім'я: Льоша (11-A)
Група: Ліцеїсти
Повідомлень: 162
Репутація: 10
Статус: Офлайн
Просто интересно спорить, когда собеседник умный))))

Опа, опа, зелёная ограда
Завтра в школу мне идти...
Нахер оно надо?!
 
Di_EzДата: П'ятниця, 16.11.2007, 22:03 | Повідомлення # 58
Майор
Ім'я: Олександр (10-Г)
Група: Модератори
Повідомлень: 84
Репутація: 6
Статус: Офлайн
демагогію розвели таку, що сам диявол ногу зламає)

Надежда-глупое чувство©Макс Фрай
Тысячами незримых нитей обвивает тебя закон.Разрубишь одну-преступник,десять-смертник,все-БОГ.
Ты,сотворивший пасквиль сей,Отбрось сомненья и тревоги,Наполни свой бокал и пей,Тот яд,что дали тебе Боги.
 
NemanickaДата: П'ятниця, 16.11.2007, 22:34 | Повідомлення # 59
Крутий ліцеїст
Ім'я: Льоша (11-A)
Група: Ліцеїсти
Повідомлень: 162
Репутація: 10
Статус: Офлайн
для тебе - демагогія, для мене - цікаво

Опа, опа, зелёная ограда
Завтра в школу мне идти...
Нахер оно надо?!
 
Di_EzДата: П'ятниця, 16.11.2007, 22:37 | Повідомлення # 60
Майор
Ім'я: Олександр (10-Г)
Група: Модератори
Повідомлень: 84
Репутація: 6
Статус: Офлайн
ну, звісно у цьому щось є. Хоча на млю думку, це не та тема на яку треба спілкуватися на фрусі- або в реалі, або в асі

Надежда-глупое чувство©Макс Фрай
Тысячами незримых нитей обвивает тебя закон.Разрубишь одну-преступник,десять-смертник,все-БОГ.
Ты,сотворивший пасквиль сей,Отбрось сомненья и тревоги,Наполни свой бокал и пей,Тот яд,что дали тебе Боги.
 
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024